تریلر Genshin Impact Genius Invokation TCG را معرفی می کند


از Genshin Impact آپدیت اصلی بعدی، نسخه 3.3 “All Senses Clear, All Existence Void” در تاریخ 7 دسامبر به صورت رایگان منتشر خواهد شد. این بازی ماموریت‌های داستانی جدید و دو شخصیت قابل بازی جدید به نام‌های Wanderer و Faruzan را اضافه می‌کند، اما شاید شگفت‌انگیزترین اضافه‌شده یک بازی کارتی کلکسیونی دیجیتال باشد.

Genius Invokation TCG در Teyvat بسیار داغ است و شخصیت‌های مختلف (و دشمنان) را به‌عنوان کارت‌هایی با حملات، مهارت‌های عنصری و انفجارها در خود دارد. واکنش‌های عنصری را می‌توان با تعویض کارت‌ها آغاز کرد، درست مانند مبارزات واقعی، اما به قیمت تاس‌های عنصری. یک تریلر گیم پلی جدید در دسترس است که کارت های شخصیت های مختلف ارائه شده و مخالفانی را که با آنها روبرو خواهید شد به نمایش می گذارد.

علاوه بر فیشل، می توانید با دیرک، گانیو، ساینو و ساکارز دوئل کنید. میدونی؟ ممکن است بتوانید با دوئل گربه سنت پرنس مبارزه کنید. شکست دادن NPC ها با کارت های بیشتر و پوسته های پویا به شما پاداش می دهد. منتظر جزئیات بیشتر باشید تا زمانی که نسخه 3.3 هفته آینده برای PS4، iOS، Android و PC عرضه شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید