تریلر لایو اکشن Genshin انتشار نسخه 4.1 را جشن می گیرد


نسخه 4.1 جنشین“To the Star Shining in the Abyss” برای PS4، iOS، Android و PC در دسترس است. یک تریلر لایو اکشن جدید نیز منتشر شده است که سومین سالگرد RPG اکشن رایگان را جشن می گیرد. آن را در زیر بررسی کنید.

این به روز رسانی دو شخصیت 5 ستاره جدید به نام های Hydro-wielding Neuvillette و کاربر کریو ویژن Wriothesley را اضافه می کند. هر دو از کاتالیزورها استفاده می‌کنند و اولی برای چند هفته آینده به پرچم‌دار فعلی شخصیت تبدیل می‌شود. محتوای جدید دیگر شامل منطقه Liffey و منطقه آزمایشگاه مهندسی انرژی جنبشی Fontaine است. ماموریت‌های کنسول جدید، ماموریت‌های داستانی برای Nouvillet و Laiocesley، و ماموریت‌های جهانی نیز در دسترس هستند.

کمیسیون های روزانه جدید و یک سیستم جدید به نام Adventure Encounters وجود دارد که در آن می توانید ماموریت ها را کامل کنید، صندوقچه های گنج را باز کنید، مواد خاصی را جمع آوری کنید و حتی امتیازات بیشتری را کسب کنید. اینها را می توان با پاداش کمیسیون در ازای تکمیل کمیسیون های روزانه و کسب حداکثر 4 پاداش تعویض کرد. منتظر جزئیات به روز رسانی بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید