Gears of War در حال بررسی عرضه PS5 – شایعات


احتمالاً روز پر استرسی برای مایکروسافت بود. میدان ستاره و ایندیانا جونز و دایره بزرگ گزارش شده است که در PS5 ظاهر خواهد شد. حماسه Senua: Hellblade 2 علاوه بر شایعات قبلی، موارد زیر نیز قابل توجه است: دریای دزد و Hifi rush. با این حال، سریال دیگری که گفته می‌شود در دست بررسی است «چرخ‌دنده‌های جنگ» است.

در آخرین استریم Game Mess Mornings، جف گراب از Giant Bomb گفت (رونوشت از طریق VGC): چرخ دنده های جنگ. چرخ دنده های جنگ در حال حاضر در حال بررسی این موضوع هستیم. با توجه به سن نسبی سری، که قدمت آن به روزهای ایکس باکس 360 برمی‌گردد، اگر درست باشد، شوکه کننده خواهد بود.

گراب همچنین برنامه های شایعه شده مایکروسافت برای افشای طرح های جدید شخص اول تا پایان فوریه را تایید کرد. نکته دیگری که می توانم تایید کنم شایعاتی است مبنی بر اینکه در پایان فوریه چیزی برای توضیح این تغییر وجود خواهد داشت. قطعاً این چیزی است که آنها در مورد آن صحبت می کردند.

در مورد سوال، چرخ دنده های جنگ، آخرین عنوان این مجموعه است دنده 5، در سال 2019 برای Xbox One و PC منتشر شد. دنده 6 در حال توسعه است و شایعه شده است که بازتر از نسخه قبلی خود است.شبهاتی هم وجود دارد مجموعه بازسازی شده Gears of War، هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید