gears of war ultimate edition

مجموعه Remastered Gears of War هنوز در جریان است – شایعات


از میان بسیاری از اعلامیه‌هایی که در طول ارائه Xbox E3 2022 منتشر شد، شایع‌ترین آنها این بود که مجموعه Gears of War من گم شده بودم. نیک بیکر از XboxEra گزارش داد که به نظر می رسد این است: Halo: The Master Chief Collection، اما هیچ اطلاعیه رسمی وجود ندارد. اما بیکر می گوید که هنوز هم در حال وقوع است.

بیکر گفت که در حال کار بر روی “از دست دادن کنترل خود” است، اما نمی تواند جزییات دیگری به جز “این اتفاق می افتد” بدهد. دنده طرفداران در حال حاضر، این باید واقعا عالی باشد.صفت های بهتر اضافه کنید دنده پنکه.

این بار به نظر می رسد که Jez Corden از Windows Central و Tom Warren از The Verge از Baker حمایت می کنند. اولی اوایل این هفته توییت کرد، “لعنتی، ممکن است لازم باشد به @Shpeshal_Nick برخی وسایل را بدهم”، در حالی که دومی پاسخ داد: “آیا در دنده است؟” یک تایید کامل نیست، اما به اندازه کافی به عنوان یک اشاره خوب است.

باز هم، اگر مجموعه ورودی باشد، ما هنوز نمی دانیم که آیا کل مجموعه گنجانده شده است یا خیر.علاوه بر این، آیا ریمستر مشابهی وجود خواهد داشت Gears of War Ultimate Edition، پشتیبانی از 4K/60 FPS یا پشتیبانی از برخی لیست‌های پخش با همه نقشه‌های چندنفره؟ زمان مشخص خواهد کرد، به خصوص که Xbox Developer_Direct در 25 ژانویه منتشر می‌شود. برای جزئیات با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha