Gears of War: E-Day دارای نکات کارگردانی خلاق و چندنفره خواهد بود


در نمایشگاه Xbox Gaming در اوایل این ماه، مایکروسافت و The Coalition Gears of War: E-Dayما جزئیات جالبی در مورد کمپین تک نفره شنیده ایم، از کاملا خطی بودن تا بازگشت به بازی اصلی. چرخ دنده ها فضای تقریباً ترسناک – در مورد عناصر چند نفره کمی صحبت شده است.

آیا واقعاً عملکرد چند نفره وجود خواهد داشت؟ دنده البته، این سری از لحاظ تاریخی بر ویژگی های چند نفره متمرکز بوده است، اما The Coalition و مایکروسافت هنوز به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده اند. روز الکترونیکی مت سرسی مدیر خلاقیت گفت که این شرکت اقدامات مشابهی را انجام خواهد داد.

در مصاحبه اخیر با Windows Central، Searcy گفت: Gears of War: E-Day گفته می‌شود که دارای ویژگی‌های چندنفره خواهد بود و به‌عنوان بازی اصلی بعدی این سری، حالت‌های مختلفی را ارائه می‌کند که بازیکنان انتظار دارند. دنده.

می‌توان گفت این جریان اصلی بعدی است. دنده او گفت: «این یک بازی است.دنده DNA حالت گیم پلی کاملاً واضح است، بنابراین احتمالاً می توانید حدس بزنید که به کجا می رویم. روز الکترونیکی. ”

ائتلاف در مورد حالت‌هایی که می‌توانید بعداً انتظار داشته باشید بیشتر توضیح می‌دهد، اما اگر در مورد اینکه آیا بازی دارای ویژگی‌های چند نفره است یا خیر، باید آن‌ها را برطرف کنید.

Gears of War: E-Day در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. تاریخ انتشار به طور رسمی اعلام نشده است، اما گزارش هایی وجود دارد که ممکن است برای عرضه در سال 2025 در نظر گرفته شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید