Gears of War: E-Day خطی است و در شهر Kalona اتفاق می افتد.


از چرخ دنده های جنگ این فرنچایز یکی از استانداردها برای تجربه بازی های خطی است و همیشه از زمان شروع آن بوده است، اما در سال 2019 دنده 5، شروع به آزمایش با گیم پلی نیمه باز جهان کرد. بسیاری تصور می‌کردند که این سری بر پایه‌های تازه ساخته شده ادامه خواهد داد، و توسعه‌دهنده The Coalition نیز به سرعت به آن اشاره کرد. دنده 5 آزاد شده است. در واقع، سال گذشته نشت کرد مبنی بر اینکه قسمت بعدی این مجموعه حتی بازتر خواهد بود.

اما معلوم شد که اینطور نیست. نیکول فاوست، کارگردان فرنچایز در مصاحبه ای با Game File فاش کرد که اخیراً منتشر شده است Gears of War: E-Day این یک بازی کاملا خطی است، بنابراین دنده 5 یک آزمایش جهان نیمه باز. چند جزئیات دیگر نیز فاش شد، از جمله اینکه بازی در شهر کالونا جریان خواهد داشت. جالب اینجاست که The Coalition قصد دارد از فناوری Unreal Engine 5 برای “ویران کردن” شهر استفاده کند.

آقای فاوست همچنین گفت: روز الکترونیکی این بر علامت تجاری «وحشیانه» و «فضای افسرده» سریال تأکید می کند و در عین حال اکشن «افراطی» را ارائه می دهد که سریال همیشه به آن معروف بوده است.

فاوست در مصاحبه ای با Xbox Wire نظر مشابهی را بیان کرد. Gears of War: E-Day این فیلم یک «برداشت واقعاً مدرن» از قهرمان‌های آشنا خواهد بود، که «بسیار آسیب‌پذیرتر» از آنچه قبلاً به تصویر کشیده شده‌اند، خواهند بود.

فاوست گفت: “آنها آسیب پذیرتر هستند و من فکر می کنم که این یک برداشت بسیار مدرن از این دو شخصیت است.” توشه‌های زیادی بین آن‌ها وجود دارد، و این تنش‌های واقعاً جالبی را در طول رابطه‌شان ایجاد می‌کند.»

“این یک داستان صمیمی است که در چارچوب وسیع‌تری از آنچه در Doomsday اتفاق می‌افتد آشکار می‌شود. برای طرفداران، این یک فرصت عالی است تا عمیق‌تر به پیوند خود بپردازند و به بررسی چگونگی تغییر آن در طول زمان بپردازند.”

اتحادیه نیز Gears of War: E-Day جهش های فنی و گرافیکی به جلو، از جمله ردیابی پرتوهای سخت افزاری، تخریب نسل بعدی و گور.

Gears of War: E-Day در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید