مدیر خلاق می گوید Gears of War: E-Day طی چند روز برگزار می شود


بر خلاف انتظارات برای دنباله، فیلم بعدی The Coalition است چرخ دنده های جنگ این قسمت اول سریال است. 14 سال قبل از اتفاقات بازی اول، Gears of War: E-Day داستان به دنبال مارکوس فنیکس و دومینیک سانتیاگو است که با ظهور ناگهانی گروه Locust Horde سروکار دارند.

اما از “روز” در “E-Day” تعجب نکنید. مت سیرسی، کارگردان خلاق، به GamesRadar در Summer Game Fest 2024 گفت که داستان طی چند روز باز خواهد شد. بازیکنان از لحظه حمله تا سقوط شهرها و مردم همه چیز را از طریق چشمان خود تجربه خواهند کرد.

این فقط یک روز نیست، بلکه چندین روز گذشته است، اما این یک نمای نزدیک از این شخصیت‌ها از همان لحظه است، که در آن لحظه اتفاق می‌افتد، و در طول روز با آنها همراه باشید. این شهر در مورد حضور در آنجا و تجربه کردن آن از طریق چشمان آنها و تجربه آنچه که برای آنها اتفاق می افتد و آنچه که برای شهر اطراف آنها اتفاق می افتد، یک رویداد است.

در همین حال Gears of War: E-Day این بازگشتی به ریشه های ترسناک سریال است، اما وفاداری آن بسیار فراتر از فیلم اول است. شامل تخریب نسل بعدی، تکنیک‌های جدید انیمیشن، و حتی نورپردازی، بازتاب‌ها و سایه‌ها با ردیابی پرتوهای سخت‌افزاری. کیت راینر، مدیر فنی استودیو، دنده 5بازیکنان می توانند انتظار “100 برابر بیشتر جزئیات محیط و شخصیت” را داشته باشند.

Gears of War: E-Day این بازی برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد، اما تاریخ انتشار آن مشخص نیست. جزئیات بیشتر ممکن است در Gamescom فاش شود، زیرا شایعه شده است که مایکروسافت عناوین بیشتری را به نمایش می گذارد. تا آن زمان، منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید