کارگردان Gears of War: E-Day “احساس جدیدی” را نوید می دهد و منشأ لنسر اره برقی را بررسی می کند.


اتحادیه و چرخ دنده های جنگ این بازی مورد انتظار خود در نمایشگاه Xbox Game امسال بازگشت.با این حال شایعه شده بود دنده 6، تحویل داد Gears of War: E-Dayاین فیلم با بررسی ریشه های E-Day از دیدگاه مارکوس فنیکس و دومینیک سانتیاگو، پیش درآمدی به نام Shape the Future برای این فرنچایز است.

با این حال، به گفته کارگردان Matt Searcy و مدیر برند Nicole Fawcett، این به معنای بازگشت به اجرا و گیم پلی بازی اول نیست. سرسی به Windows Central گفت: “ما، دنده احساس خوبی دارم، اما این بدان معنا نیست که باید به عقب برگردم دنده من ساده ترین نسخه ممکن را ساخته ام. برخی از آنها را امتحان کردم که جواب ندادند، اما برخی از آنها واقعاً خوب کار کردند. ”

ما می دانیم که این شهر یک نگرش خطی در برابر همه شانس ها دارد، اما ما می توانیم با آن بازی کنیم. Gears of War: E-Day حس خیلی خوبی داره دنده “این بازی که مردم تصور می‌کنند نخواهد بود، اما حس یک بازی جدید را خواهد داشت. احساس تازگی خواهد داشت. احساس تازگی خواهد داشت، اما احساس خوبی خواهد داشت.”

جالب اینجاست که Searcy و Fawcett وقتی از او پرسیدند که آیا ژنرال RAAM، آنتاگونیست فیلم اول، ظاهر خواهد شد یا خیر، پوزخند زدند. “در حال حاضر، من به بسیاری از سوالات در مورد داستان پاسخ نمی دهم…”

با این حال، طرفداران مشتاقانه منتظر لنسر اره برقی هستند. فاوست تایید کرد: روز الکترونیکی داستان منشا آن را کاوش کنید. “ما متوجه شدیم که لنسر اره برقی پس از این واقعیت ساخته شده است زیرا آنها سلاحی نداشتند که بتواند به پوست بسیار ضخیم آنها نفوذ کند. این داستان چگونگی پیدایش آن را بیان می کند. و البته شما هم می توانید از آن استفاده کنید.” البته، داستان منشأ “خیلی چیزها” را نیز ترسیم می کند، بنابراین می توانیم جنبه های دیگری از تشکیل اتحادیه حکومت های نظم را ببینیم.

Gears of War: E-Day برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. تاریخ انتشار آن مشخص نشده است، اما شایعاتی مبنی بر عرضه آن در سال 2025 وجود دارد و Searcy اشاره کرده است که این بازی چند نفره خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید