Gears of War: E-Day ممکن است در سال 2025 منتشر شود – شایعه


5 سال از آخرین نسخه اصلی می گذرد چرخ دنده های جنگ طرفداران این سری بازی به طور فزاینده ای نگران زمان عرضه نسخه بعدی شده اند، اما مایکروسافت و توسعه دهنده The Coalition اخیرا با اعلام نسخه بعدی برخی از ترس های خود را کاهش دادند. Gears of War: E-Day. اما قسمت اول دقیقا چه زمانی منتشر می شود؟

تریلر اعلامی ایکس‌باکس گیمز ویترین اوایل این ماه تاریخ یا بازه زمانی عرضه را مشخص نکرد و بسیاری را متعجب کرد که آیا بازی فراتر از حد انتظار است یا خیر. اما به گفته تام وارن از The Verge، ممکن است اینطور نباشد. این روزنامه نگار به خبرنامه هفتگی خود Notepad گفت که منابع گفتند: Gears of War: E-Day همین چند ماه پیش، ما قصد داشتیم در سال 2025 عرضه شود.

وارن گفت از زمانی که هیچ تاریخ عرضه ای در نمایشگاه Xbox Games Showcase اعلام نشده است، ممکن است برنامه ها تغییر کرده باشند، اما او گفت که زمان زیادی از انتشار بازی نمی گذرد. طرح قبلی این بود که Gears of War: E-Day هدف این بود که تا سه ماهه چهارم امسال منتشر شود ( افسانه قرار است منتشر شود، بنابراین ممکن است در ماه های آینده اطلاعات بیشتری بشنویم.

Gears of War: E-Day در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. این یک بازی خطی خواهد بود که با داستانی که در طی چند روز اتفاق می‌افتد، به ریشه‌های الهام‌گرفته از ترسناک سری بازمی‌گردد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید