اعلامیه Gears of War: E-Day به طور قابل توجهی بازیکنان Xbox Gears of War: Ultimate Edition را افزایش داد


ما دنده 6 این اعلامیه ای بود که همه ما انتظارش را داشتیم، اما مایکروسافت و ائتلاف Gears of War: E-Day اوایل این ماه در نمایشگاه Xbox Games اعلام شد. این بازی تیراندازی سوم شخص به عنوان بازی اصلی بعدی این سری معرفی شده است و هیجانی که پس از معرفی آن به وجود آمده باعث افزایش تعداد بازیکنان برای سری های قبلی نیز شده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط TrueAchievments، با استفاده از حجم نمونه بیش از 2.4 میلیون اکانت ایکس باکس، Gears of War: E-Day اعلامیه، Gears of War: Ultimate Edition تعداد بازیکنان کنسول ایکس باکس 323 درصد افزایش یافته است. اگرچه در بین 40 بازی برتر هفته ایکس باکس قرار نگرفت، دنده 5 تعداد بازیکنان 66 نفر افزایش یافت و به رده 34 صعود کرد.

Gears of War: E-Day قرار است قسمت اول این مجموعه باشد. این یک بازی کاملا خطی خواهد بود که 14 سال قبل از اتفاقات بازی اول می گذرد. طبق گفته‌های Coalition، بازی به حس ترسناک الهام‌گرفته از نسخه اصلی بازمی‌گردد و در عین حال داستان اصلی Chainsaw Lancer (و بیشتر) را روایت می‌کند. چرخ دنده های جنگ.

Gears of War: E-Day در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC. تاریخ انتشار در حال حاضر نامشخص است، اما گزارش‌های داخلی مبنی بر اینکه آنها ممکن است در سال 2025 عرضه شوند، وجود دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید