Gears 6 توسعه بیشتری از حد انتظار دارد، بازتر از Gears 5 خواهد بود – شایعه


حدود 4 سال از انتشار می گذرد دنده 5، اما به نظر می رسد انتظار برای قسمت بعدی سری سوم شخص تیراندازی ممکن است آنطور که برخی امیدوار بودند طول نکشد. گزارش‌ها در اوایل سال جاری ادعا کردند که ائتلاف دو پروژه اعلام‌نشده را لغو کرده و در عوض تمرکز خود را به توسعه معطوف کرده است. دنده 6و اکنون ادعا می شود که دنباله ممکن است در پشت صحنه پیشرفت بیشتری نسبت به برخی انتظار داشته باشد.

این به گفته نیک بیکر یکی از بنیانگذاران XboxEra است که در قسمت اخیر پادکست XboxEra بر اساس آنچه از یک منبع شنیده گفت: دنده 6 توسعه یافته تر از آن چیزی است که بسیاری از مردم در حال حاضر فکر می کنند.

بیکر در مورد اینکه این به طور خاص به چه معناست و چه چیزی ممکن است برای دوره راه اندازی هدف بازی باشد به جزئیات نپرداخته است، اما به طور خلاصه برخی جزئیات احتمالی در مورد خود بازی ارائه کرده است. دنده 6 قصد دارد به ایجاد رویکرد نیمه باز جهان باز که ائتلاف آزمایش آن را در سال 2015 آغاز کرد، ادامه دهد. دنده 5. به گفته بیکر، بعید به نظر می‌رسد که این دنباله یک عنوان تمام عیار جهان باز باشد، اما حتی از بازی 2019 بازتر خواهد بود.

البته، تا زمانی که ائتلاف یا مایکروسافت اعلامیه‌ای رسمی ارائه نکرده است، بهتر است این موضوع را با کمی نمک کنار بگذارید. دنده این سری همچنان بر روی تغییرات گیم پلی ارائه شده در آخرین قسمت اصلی استوار است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید