Gearbox Entertainment می‌گوید کاهش‌های شغلی اخیر به توسعه عناوین Gearbox «پیوندی ندارد».


پس از اینکه Gearbox به قیمت 460 میلیون دلار به Take-Two Interactive فروخته شد، گزارش هایی در مورد اخراج کارکنان در استودیوی توسعه منتشر شد. تعداد اخراج‌ها ناشناخته است، اما Gearbox Entertainment علناً به همین میزان اذعان کرده است، اما به Eurogamer گفته است که “به” توسعه عناوین خود وابسته نیست.

این شرکت گفت: “ما از توجه و توجه شما به شرکت سرگرمی گیربکس قدردانی می کنیم، زیرا برخی از گزارش ها از ارتباطات داخلی و رفتار از طریق کانال های عمومی به جریان می افتد.”

“در حالی که ما در تلاش برای انجام ماموریت خود برای سرگرم کردن جهان هستیم، سپاسگزاریم که استعداد و توانایی های ما مورد توجه شما و مخاطبان شما خواهد بود. Embracer Group ما به گزارش برنامه های بازسازی نامرتبط که بر برخی از قسمت های گیربکس تاثیر گذاشته است ادامه خواهیم داد.” این بدان معناست که تیم توسعه تحت تأثیر قرار گرفته است (یا پروژه با هیچ مشکلی مواجه نیست).

از اینکه به ما اجازه دادید تا بر کارمندان خود متمرکز بمانیم، با دلسوزی به وضعیت رسیدگی کنیم و روند را مدیریت کنیم و در عین حال تعهدات و تعهدات فعلی خود را برای آینده متعادل کنیم.» با این حال، میزان کاهش نیروی کار مشخص نیست. اما جنیفر لاک مدیر سابق روابط عمومی گفت که او یکی از “افراد بی شماری” است که بیکار شده اند.

2K Games تایید کرد سرزمین های مرزی 4 در حال توسعه فعال است (شایعاتی وجود دارد که تغییراتی در رهبری تیم ایجاد شده است). با این حال، Take-Two می گوید که Gearbox دارای شش بازی “در مراحل مختلف توسعه” از جمله IP جدید است. پنج تای آنها دنباله هستند. دنیای خانه 3 و بعدی سرزمین های مرزیاین بدان معناست که سه دنباله اعلام نشده در دست ساخت هستند.

سرزمین عجایب تینا کوچولو 2 گزارش شده است که یک ریبوت نرم انجام شده است و شایعه شده است که در حال توسعه است. متعلق به گیربکس خطر باران IP، احتمالاً برای آن نیز چیزی در ذهن دارید. منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید