گیربکس اینترتینمنت می تواند مستقل شود


اخیراً مشخص شد که گروه Embracer در حال بررسی فروش است. سرزمین های مرزی این شرکت به دنبال ثبات در زمان عدم اطمینان مالی پس از شکست قرارداد 2 میلیارد دلاری با گروه بازی عربستان سعودی در اوایل سال جاری است. با این حال گزینه های دیگری برای آینده این استودیو در نظر گرفته می شود.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، دن هویت، مدیر ارشد ارتباطات گیرباکس، در یک ایمیل داخلی که به دنبال گزارش های اخیر فروش به همه کارکنان ارسال شده است، چندین گزینه را برای آینده در نظر گرفته است. یکی از موارد ذکر شده «استقلال گیربکس» است. هویت گفت “بهترین حالت” این است که گیربکس تحت مالکیت Embracer باقی بماند.

در این ایمیل آمده است: «مورد اصلی این است که گیربکس بخشی از Embracer باقی می ماند. با این حال، ما چندین گزینه از جمله فروش گیربکس و مستقل کردن گیربکس را در نظر می گیریم. در نهایت، ما قصد داریم مسیری را دنبال کنیم که هم برای گیربکس و هم برای Embracer بهترین است.

با این حال، هویت گفت: “هنوز چیزی مشخص نشده است” و هشدار داد که در هفته های آینده “گمینه های زیادی” در مورد آینده این شرکت وجود خواهد داشت.

گروه Embracer خرید Gearbox Entertainment را در آوریل 2021 در معامله ای به ارزش 1.4 میلیارد دلار تکمیل کرد. در میان مشکلات مالی، این شرکت در اوایل سال جاری اعلام کرد که کارکنان خود را اخراج می کند، استودیوها را تعطیل می کند و پروژه ها را به عنوان بخشی از یک برنامه بازسازی داخلی لغو می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *