Gearbox Entertainment نیز ممکن است Embracer Group – Rumor را ترک کند


جیسون شرایر از بلومبرگ اخیرا گزارش داده است که Saber Interactive گروه Embracer را ترک خواهد کرد و با گروهی از سرمایه گذاران با پرداخت 500 میلیون دلار خصوصی خواهد شد. با این حال، ممکن است تنها شرکتی نباشد که همین مسیر را دنبال می کند.

پاسخ به توییت‌هایی درباره سرزمین های مرزی مرحله بعدی گیربکس توسعه دهنده است. آقای شرایر پاسخ داد، “لطفا منتظر آن باشید.” در سپتامبر 2023، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه امبراسر می‌تواند شرکت را پس از شکست یک قرارداد 2 میلیارد دلاری به فروش برساند که منجر به اخراج گسترده کارکنان و تعطیلی استودیوها شد. مدت کوتاهی پس از آن، یک ایمیل داخلی از دن هویت، مدیر ارشد ارتباطات گیربکس، احتمال مستقل شدن شرکت را لمس کرد.

جالب اینکه شرایر ردیف مقدسین به شهرت نیز همین فرصت داده شد، اما این معامله از بین رفت. این توسعه دهنده یکی از مطرح ترین شرکت هایی بود که توسط Embracer تعطیل شد، اما چندین کارمند سابق از آن زمان به عنوان Shapeshifter Games دوباره متحد شدند.

در مورد امکان خصوصی کردن گیربکس، این شرکت به طور رسمی در این مورد صحبت نکرده است، بنابراین شایان ذکر است که پیشرفت های بعدی احتمالاً به زودی انجام خواهد شد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید