Game Pass انحصاری برای Xbox و PC باقی می ماند


مایکروسافت تایید کرده است که چهار عنوان Xbox/PC آن برای پلتفرم های دیگر عرضه خواهد شد.اینها شامل نمی شود میدان ستاره یا ایندیانا جونز و دایره بزرگ، این انحصاری باقی خواهد ماند. اما در مورد Game Pass که از زمان عرضه در ژوئن 2017 تاکنون 34 میلیون مشترک جمع آوری کرده است، چطور؟

مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، مجدداً برخی «اصول اصلی» را تأیید کرد. همه عناوین شخص اول از روز اول در Game Pass بوده اند و این سرویس فقط در Xbox در دسترس است. ما همچنین توضیح دادیم که این به چه معناست برای بازیکنان، به طور خاص cross-play و cross-save.

“اینها به ما کمک می کنند تا به وعده ایکس باکس عمل کنیم که می توانیم با دوستان در هر کجا بازی کنیم، با هر دستگاهی که می خواهیم بازی کنیم و بازی هایی را که دوست داریم انجام دهیم. این فقط در سطح عملی ممکن است اگر بدانیم که می توانیم .

Booty اذعان کرد که همه عناوین از یک چیز استفاده نمی کنند و ممکن است برای برخی از بازی های آینده نیز اعمال شود. با این حال، از آنجایی که توسعه دهندگان بیشتری به استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس می‌پیوندند، “ما باید قبل از رسیدن به آنجا، کمی پیشرفت کنیم.” اما این بازی متقاطع و ذخیره متقابل برای کاری که ما انجام می دهیم بسیار اساسی است. و من فکر می کنم این مزیتی است که ما به عنوان طرف اول از نزدیک بودن به پلتفرم می گیریم. ”

برای افزودن‌های بعدی به Game Pass، Blizzard Entertainment's را بررسی کنید دیابلو 4 مشترکین می توانند در 28 مارس روی رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس بازی کنند. هیچ عنوان دیگری تایید نشده است، اما منتظر اعلامیه های بیشتر در ماه های آینده باشید، به خصوص که اسپنسر ظاهراً به عناوین جدیدی اشاره کرده است. ندای وظیفه در ماه اکتبر می آید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید