به گفته مدیر عامل پلی استیشن، Game Pass برای کل صنعت “تخریب کننده” است


Game Pass از زمان معرفی مایکروسافت در مرکز تلاش‌های بازی بوده است و این شرکت را به سمت رویکردی مبتنی بر پلتفرم سوق داده است. اما جالب اینجاست که جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن، به نظر چندان طرفدار نیست.

پرسش و پاسخ رایان در سال 2022 با تحلیلگران یکی از چندین موردی بود که از افشای اطلاعات بزرگ اخیر مایکروسافت آشکار شد، و در جلسه پرسش و پاسخ، وقتی از رئیس پلی استیشن در مورد کار این شرکت با Game Pass پرسیده شد، رئیس پلی استیشن گفت که رویکرد اولیه مایکروسافت “مطمئناً همینطور بوده است. ” “این اصلا کار نمی کرد” که منجر به “یک خرید بزرگ” شد.

رایان اضافه کرد که ناشران در این صنعت گفته‌اند که معتقدند Game Pass نه تنها برای نسخه‌های فردی بلکه برای کل صنعت “تخریب کننده ارزش” است. جالب اینجاست که او همچنین به آخرین به‌روزرسانی مایکروسافت برای مشترکان Game Pass (25 میلیون تا ژانویه 2022) اشاره کرد که باعث شد پلی‌استیشن پلاس که نزدیک به 50 میلیون مشترک دارد، بیشتر شود.

رایان (از طریق Reddit) گفت: “مایکروسافت روش اول را امتحان کرد و فقط کار نکرد. می توانم با درجه بسیار بالایی از اطمینان بگویم که آنها را به خرید بزرگ سوق داد.” “من با همه ناشران صحبت کرده ام و همه آنها به اتفاق آرا Game Pass را دوست ندارند، زیرا ارزش آنها را از بین می برد، نه فقط بر اساس عنوان فردی، بلکه در سطح صنعت.” آخرین تعداد مشترکانی که آنها اعلام کردند 25 نفر بود. میلیون. من مطمئن هستم که هر کسی نظرات خود را در این مورد دارد، اما شخصاً با توجه به پولی که تاکنون خرج کرده اند، انتظار داشتم تعداد بسیار بالاتری داشته باشد. ما نزدیک به 50 میلیون مشترک PS Plus داریم و معتقدیم که یک مشترک معنی دار داریم. خدمات اشتراک.”

جالب اینجاست که این فاش همچنین نشان می‌دهد که فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، انتظار دارد تا سال 2027 تعداد مشترکان Game Pass رشد قابل‌توجهی داشته باشد، در غیر این صورت، مایکروسافت مجبور به ترک تجارت بازی خواهد شد. حتی ممکن است به فکر کناره‌گیری باشد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید