Game Pass “جالب” است اما “به اشباع بیش از حد محتوا کمک می کند” – توسعه دهنده Trine 5


Game Pass همچنان به تثبیت موقعیت خود به عنوان یکی از بهترین ارزش ها در دنیای بازی ادامه می دهد، اما از دیدگاه مصرف کننده، در پشت حصار، بسیاری از توسعه دهندگان به طور بالقوه بازی های خود را به عنوان یک سرویس در دسترس قرار می دهند. در حالی که افزایش آگاهی و پتانسیل برای رشد پایه بازیکنان به وضوح توسط توسعه دهندگان تحسین می شود، برخی مشکلاتی را در مورد سرویس اشتراک مطرح می کنند.

به عنوان مثال، توسعه دهندگان Frozenbyteسه تاییاین سری که بازی‌های جدیدی در سال جاری منتشر می‌شود، در مصاحبه اخیر با Segment Next به Game Pass اشاره کرد و اشاره کرد که اگرچه این سرویس به بازی‌ها اجازه می‌دهد تا به بازیکنان بیشتری دسترسی پیدا کنند، اما به «اشباع بیش از حد» نیز کمک می‌کند. از محتوا

سازنده گفت: «البته Game Pass یک برنامه جالب است که می تواند گیمرهای بیشتری را در مقیاس بزرگ به دست آورد. در طرف دیگر سکه، ما معتقدیم که این موضوع به اشباع بیش از حد محتوا در فضای بازی نیز کمک می کند.

اخیراً توسعه دهنده Jumpship داشته استسامرویلگفت که حضور در Game Pass تاثیر منفی بر فروش بازی دارد، اما قبلاتونیکتوسعه دهنده Finji همچنین به مشکلات احتمالی این سرویس، به ویژه برای استودیوهای مستقل اشاره می کند. مایکروسافت و اکتیویژن همچنین گفتند که Game Pass به طور جدی فروش بازی‌ها را آدم‌خوار می‌کند.

البته تعدادی از توسعه دهندگان در مورد مزایای متعدد Game Pass از اجازه دادن به استودیوها برای آزمایش بیشتر بازی های خود گرفته تا دستیابی به مخاطبان گسترده تر و جلب توجه بیشتر برای عناوین خود اظهار نظر کرده اند. Talking قابل ذکر است. خود سرویس هم بدون مشکل نیست.

نیش یخ زدهTrine 5: The Clockwork Conspiracy]تابستان امسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید