Game Pass به 34 میلیون مشترک در ایکس باکس و رایانه شخصی رسیده است


در یکی از قسمت‌های ویژه پادکست رسمی ایکس‌باکس که اخیراً آپلود شده است، تیم رهبری مایکروسافت گیمینگ در مورد برخی از عناوین شخص اول ایکس‌باکس که به پلی‌استیشن و سوییچ می‌آیند، اطلاعیه‌های بزرگی ارائه کردند، از جمله، عناوین زیر شامل نمی‌شوند. میدان ستاره یا ایندیانا جونز، بر خلاف گزارش های اخیر)، چه معنایی برای برنامه های شخص اول مایکروسافت در آینده، و موارد دیگر. و البته از آنجایی که اولین حزب محور بحث است، در پادکست درباره Game Pass نیز صحبت کردیم.

به طور خاص، علاوه بر تایید این که عناوین Activision Blizzard پیوستن به این سرویس را آغاز خواهند کرد. دیابلو 4 در 28 مارس، مایکروسافت همچنین اعلام کرد که Xbox Game Pass و PC Game Pass تا به امروز در مجموع 34 میلیون مشترک دارند. این افزایش نسبت به 25 میلیون مشترک تا ژانویه 2022 است که کمی بیش از دو سال پیش گزارش شده بود.

در همین حال، با بازگشت به عناوین Activision Blizzard، مایکروسافت گفته است که هم نسخه‌های آینده و هم بازی‌های کلاسیک از کاتالوگ این شرکت به این سرویس ملحق خواهند شد و جزئیات مربوط به آن به زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد، بنابراین این را در نظر داشته باشید. لطفا منتظر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید