فیل اسپنسر می گوید که افزایش قیمت در آینده برای Game Pass اجتناب ناپذیر است


اوایل سال جاری، مایکروسافت اعلام کرد که قیمت اشتراک Game Pass و Game Pass Ultimate را در همه بازارها به جز ایالات متحده، ژاپن، شیلی، برزیل و کلمبیا افزایش می دهد؛ به نظر می رسد این کار انجام نخواهد شد. این تنها افزایش قیمت برای خدمات اشتراک مایکروسافت است.

این به پیشنهاد خود فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس است که در مصاحبه اخیر با Game Watch ژاپنی گفت که معتقد است افزایش قیمت‌های بیشتر Game Pass در آینده “حتمی” است. با این حال، اسپنسر گفت که مایکروسافت به تمرکز خود ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که خدمات خود بدون توجه به قیمت، سطح مناسبی از ارزش را ارائه می دهند.

اسپنسر گفت: «کلاً فرض بر این است که ارزش بیشتری ارائه کنیم، اما من فکر می‌کنم افزایش قیمت‌ها در آینده اجتناب‌ناپذیر است» (از طریق @IdleSloth84_) توییتر). ما اخیراً قیمت های خود را افزایش دادیم، اما پس از بررسی دقیق تصمیم گرفتیم. ماسو.

البته، مایکروسافت در طول سال ها کار بسیار محکمی را انجام داده است که قیمت های پایین را در فروش ویژه برای جذب مشترکین جدید Game Pass ارائه کرده است، بنابراین صرف نظر از اینکه قیمت پایه آن چگونه به نظر می رسد، این شرکت بدون شک انتظار می رود که این کار را انجام دهد. ادامه هید. افزایش خواهد یافت (امیدواریم به زودی این اتفاق نیفتد).

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید