Fuga Melodies of Steel 2

Fuga: Melodies of Steel 2 در 11 می عرضه می‌شود، نسخه دلوکس منتشر می‌شود


CyberConnect2 موارد زیر را تایید کرده است: فوگ فولاد ملودی 2 در 11 می منتشر خواهد شد. در PS4، Xbox Series X/S، PS5، Nintendo Switch، Xbox One و PC از Steam و فروشگاه Epic Games موجود است. مشترکین کنسول و PC Game Pass نیز می توانند از روز اول بازی کنند.

علاوه بر نسخه معمولی، نسخه لوکس نیز وجود دارد. شامل آیتم های قابل دانلود، آیتم های جایزه درون بازی، لباس شب بازیگران، کتاب هنر دیجیتال و موسیقی متن دیجیتال است. شما همچنین یک انرژی ساختگی برای Managarm دریافت می کنید (می توان یک بار بدون هزینه جان شخصیت را اخراج کرد) و یک روح ساختگی برای Soul Cannon (می توان بدون هزینه کردن برای کسی اخراج کرد).

بعد از جنگ، ماجرای بازگشت بچه های کار قبلی به ژاپن است. با این حال، پس از گیر افتادن نیمی در داخل تارانیس، مورت و وانیل تازه وارد می‌توانند تاراسکوس را خلبانی کرده و نجات دهند. استراتژی اکنون در دسترس است. همچنین مجهز به “سیستم قضاوت” است که در آن انتخاب های بازیکن بر داستان تاثیر می گذارد، و “سیستم کشتی هوایی” که امکان پیشروی مسیرهای نبرد جدید را فراهم می کند.

در ماه های آینده جزئیات بیشتری در مورد این مهارت به اشتراک خواهیم گذاشت. CyberConnect2 همچنین تایید کرد که بازی اول از 150000 دانلود در سراسر جهان عبور کرده است.نویسنده: Ravi Sinha