FTC با شکایت داخلی در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت پیش می رود


پس از عقب نشینی پرونده، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) اعلام کرده است که به دنبال یک پرونده داخلی علیه مایکروسافت در مورد خرید Activision Blizzard است. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که این کشور دستوری مبنی بر منع آن از انجام همین کار ارائه نکرد و درخواست تجدیدنظر علیه پرونده رد شد.

ویکتوریا بلومبرگ، سخنگوی FTC به بلومبرگ گفت: “افزایش تجارت فدرال همچنان بر این باور است که این توافقنامه تهدیدی برای رقابت است.” اگرچه “تمرکز فعلی FTC بر روند استیناف فدرال است، اما این موضوع در تقویم FTC باقی خواهد ماند. جلسه استماع داخلی 21 روز پس از صدور نظر دادگاه استیناف حوزه نهم ایالات متحده برگزار خواهد شد.

ربکا دوگرتی، سخنگوی مایکروسافت در واکنش به اقدام FTC گفت: “ما هنوز هم انتظار داریم بتوانیم تراکنش را تا 18 اکتبر ببندیم و به دادخواهی خود و مزایای معامله برای گیمرها و رقابت متعهد هستیم.” اعتماد به نفس.” جوزف کریستینات، سخنگوی اکتیویژن افزود: اینکه چگونه FTC دلارهای مالیاتی محدود خود را خرج می کند، به FTC بستگی دارد که تصمیم بگیرد. ”

سازمان رقابت و بازار بریتانیا، یکی دیگر از موانع اصلی این معامله، اخیراً تأیید اولیه این معامله را صادر کرده است. این خرید در نهایت باید تایید شود، اما زمان مشخص خواهد کرد. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، برخی از بزرگترین حقایق فاش شده در محاکمه را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید