Frostpunk 2 به 20 سپتامبر موکول شد


حدود یک ماه قبل از انتشار نسخه PC، 11 Bit Studio frostpunk 2 تا 20 شهریور. در یک پست جدید انجمن Steam، تیم سازنده از طرفداران برای بازخوردشان در مورد نسخه بتا تشکر کرد، در حالی که همچنین به “نظرات مشتاقانه زیادی در مورد زمینه هایی که می توانند بهبود یابند یا به نسخه نهایی بازی اضافه شوند” اشاره کرد.

بر اساس نظرسنجی های پس از بازی، امتیاز بتا به طور متوسط ​​8 از 10 بود، که ما واقعاً از آن استقبال می کنیم، با این حال، بتا تنها بخش کوچکی از بازی است که هنوز در حال توسعه و رشد است. نمی دانم.

“ما عقب ماندگی زیادی داریم، اما نسخه بتا فرصتی برای شنیدن چیزهایی بود که شما بچه ها از آن لذت می برید و چه چیزی هنوز منتشر نشده است. این به ما کمک می کند تا ویژگی ها و تغییراتی را که در حال حاضر روی آن کار می کنیم بهتر اولویت بندی کنیم و برجسته کنیم. (امیدوارم. بنابراین!) من توانستم این را به منصه ظهور برسانم، و فکر می کنم همه از آن بیشترین لذت را خواهند برد.

البته، توسعه‌دهندگان به زمان بیشتری نیاز دارند تا «به‌درستی» به بازخوردها پاسخ دهند و ویژگی‌هایی را که می‌خواهند اضافه کنند، اولویت‌بندی کنند. با این حال، توسعه‌دهنده معتقد است که ویژگی‌های جدید “به جای اینکه به‌عنوان یک پچ پس از انتشار اضافه شود، شایسته دیده شدن در بازی از روز اول هستند.”

سی سال پس از اولین بازی، جهان با فاجعه ای روبرو می شود که زمستان ابدی را به ارمغان می آورد. frostpunk 2 انتظار می رود این شهر به حیات خود ادامه دهد. با این حال، طبیعت انسان حکم می کند که جناح های مختلف ظهور کنند و توسعه و مدیریت شهری را در جهت های مختلف و اغلب متضاد سوق دهند. به عنوان یک مباشر، این وظیفه شماست که همه اینها را مدیریت کنید.

از نظر مقیاس، قطعاً بزرگتر از مدل قبلی خود است و زمان به جای ساعت ها و روزها در هفته ها و ماه ها می گذرد. بازیکنان همچنین می توانند مناطق کاملی را بسازند که برای اهداف مختلف اختصاص داده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های جدید برنامه‌ریزی‌شده به زودی منتظر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید