«Front Mission 2: Remake» اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است


Front Mission 2: Remake اکنون در نینتندو سوییچ موجود است. همزمان با انتشار بازی، Front Mission 2: Remake ما همچنین یک تریلر جدید دریافت کردیم که جلوه های بصری و گیم پلی بهبود یافته را به نمایش می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

این بازی با قیمت 34.99 دلار در فروشگاه اینترنتی نینتندو سوییچ، در حال حاضر با 10 درصد تخفیف در دسترس است. این تخفیف تا 12 مهر ادامه دارد. The House of the Dead: بازسازی، Panzer Dragoon: Remake، شبیه ساز آشپزی، شبیه ساز دزد، یا جهنم سبز Nintendo Switch واجد شرایط 15٪ تخفیف است. شخصی که مالک است Front Mission 1st: Remake 20 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

Front Mission 2: Remake در ابتدا قرار بود در ماه جولای منتشر شود، اما به تاریخ انتشار در ماه اکتبر به تعویق افتاد. این بازسازی که توسط Storm Trident ساخته شده است، بر اساس RPG تاکتیکی کلاسیک منتشر شده در پلی استیشن اصلی در سال 1997 است و حول سه شخصیت می چرخد: Ash، Lisa، و Thomas.

در حالی که بازی های کلاسیک را به مخاطبان مدرن ارائه می دهد، Front Mission 2: Remake همچنین پیشرفت هایی مانند موسیقی و افکت های به روز شده، زمان بارگذاری سریع تر و پشتیبانی از زبان های دیگر در گفتگوها و منوها وجود دارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید