توسعه دهندگان Front Mission 2: Remake “به سختی روی به روز رسانی ها و بهبودها کار می کنند”


سرگرمی برای همیشه Front Mission 2: Remakeاین بازی مبتنی بر بازی RPG تاکتیکی PS One در سال 1997 ژاپن است که در اوایل این ماه روی نینتندو سوییچ منتشر شد. متأسفانه، بدون مشکلات جدی نیست، اما ناشر تأیید کرده است که یک به روز رسانی در حال حاضر در حال توسعه است.

تیم با تشکر از طرفداران برای بازخوردشان، فاش کرد که آنها “به سختی روی به‌روزرسانی‌ها و بهبودها کار می‌کنند، از جمله رفع اشکال و کار محلی‌سازی بیشتر برای برآورده کردن استانداردها.” ما همچنین برای هر گونه ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی می کنیم.

بررسی‌های بازسازی نشان می‌دهد که بومی‌سازی ضعیف بود و به نوعی نسبت به بازی اول یک گام پایین‌تر بود، که ناامیدکننده بود. البته ماهیت ناامید کننده مبارزه به دلیل تصادفی بودن و روایت قابل پیش بینی تر کمکی به این موضوع نکرد. امیدوارم به‌روزرسانی‌های آینده گزینه‌هایی را برای مبارزه آسان‌تر (اگر نه کمتر RNG) اضافه کنند.

Front Mission 2: Remake جلوه های بصری عالی، موسیقی و جلوه های به روز شده، پشتیبانی از زبان های دیگر و زمان بارگذاری سریعتر در مقایسه با نسخه اصلی ارائه می دهد. منتظر جزئیات بیشتر در مورد به روز رسانی ها و بهبودهای آینده در ماه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید