«Front Mission 2: Remake به تعویق افتاد، برنامه ریزی شده برای سه ماهه سوم 2023»


سرگرمی برای همیشه Front Mission 2: Remake من دیر کردم. در ابتدا قرار بود در تاریخ 12 ژوئن برای نینتندو سوییچ عرضه شود، اما قصد دارد اواخر امسال عرضه شود. در بیانیه‌ای در توییتر، ناشر بابت تأخیر عذرخواهی کرد و گفت که این تصمیمی است که «به سادگی گرفته نشده، بلکه در همکاری با تیم توسعه است».

ما می‌خواهیم به طرفداران زمان کافی برای اضافه کردن هر چه بیشتر ویژگی‌ها و در عین حال اجرای صحیح و آزمایش برای برآورده کردن انتظارات یک بازسازی مدرن بدهیم.» او گفت که می‌خواهد مطمئن باشد که در حال «سخت کار» است. بازسازی وفادار”.

تاریخ انتشار جدیدی مشخص نشده است، اما تیم “به طور خستگی ناپذیری برای تکمیل پروژه در اسرع وقت تلاش می کند.” برنامه های فعلی قرار است در سه ماهه سوم سال 2023 منتشر شوند. باز هم، این تضمین شده نیست و ممکن است منجر به تاخیرهای بیشتر شود.

همانطور که از نامش پیداست، Front Mission 2: Remake بازسازی است ماموریت جلو دوم، در ژاپن فقط بر روی پلی استیشن وان منتشر شد. این محصول توسط Storm Trident توسعه یافته و با قیمت 34.99 دلار به فروش می رسد و جلوه های بصری بهبود یافته ای دارد. همچنین یک دوربین رایگان وجود دارد که به شما امکان بزرگنمایی، پشتیبانی از زبان اضافی، گزینه‌های رنگ و استتار جدید Wanzer و موارد دیگر را می‌دهد. منتظر جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در ماه های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید