Front Mission 1st: Remake مزدوران محبوب چند نفره و قابل بازی را در به روز رسانی های آینده اضافه می کند


توسعه دهنده MegaPixel Studio یک به روز رسانی رایگان بزرگ را اعلام کرده است. Front Mission 1st: Remake. این به‌روزرسانی که برای انتشار در سال 2024 برنامه‌ریزی شده است، حاوی حجم زیادی از محتوای جدید، از جمله سناریوهای تک‌نفره و حالت جدید صندلی چند نفره محلی است.

این به‌روزرسانی با عنوان «مزدوران» همچنین شامل فهرست جدیدی از مزدوران قابل بازی و یک شخصیت فرمانده جدید برای بازیکنان می‌شود. این استودیو توضیح می دهد که مزدور جدید قصد دارد بازیکنان را با محتوای جدید آشنا کند.

حالت Hotseat آینده به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در درگیری‌های چند نفره در یک دستگاه شرکت کنند. این حالت اساساً به نوبت بازیکنان را می گیرد تا در مورد حرکات خود تصمیم بگیرند و نقشه های جدید درگیری اضافه می شود.

Front Mission 1st: Remake در ابتدا در نوامبر 2022 روی نینتندو سوییچ منتشر شد. این بازی از آن زمان بر روی پلتفرم های بیشتری از جمله PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One و PC در ماه ژوئن منتشر شده است.

بازسازی یک کلاسیک بودن ماموریت جلو، Front Mission 1st: Remake شما می توانید بین حالت مدرن و کلاسیک یکی را انتخاب کنید که کیفیت زندگی شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. Front Mission 1st: Remake.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید