به روز رسانی بعدی Forza Motorsport با تنظیمات رتبه ایمنی در این هفته منتشر خواهد شد


استودیو Turn 10 در چند ماه گذشته گام های بلندی برای رفع نگرانی هایی مانند: Forza Motorsport، پیشرفت ماشین خود را برای باز کردن قفل تمام قطعات در سطح 1 و موارد دیگر اصلاح کنید. به‌روزرسانی بعدی که اواخر این هفته ارائه می‌شود، رتبه ایمنی و محاسبات آن را تغییر می‌دهد و با افزایش مسابقات مورد نیاز از 10 به 20 شروع می‌شود.

به گفته سازنده، “این به روندهای طولانی مدت مسابقه وزن بیشتری می بخشد. یک مسابقه ای ایمن که یک مسابقه بد از 20 داشته باشد، تأثیر کمی بر رتبه ایمنی خواهد داشت. SR بازیکنی با SR پایین و یک مسابقه تمیز در 1 از هر 20 مسابقه تاثیر کمی بر رتبه آنها خواهد داشت.

“علاوه بر تغییر به سمت روندهای مسابقه ای طولانی مدت، هنگام تعیین SR، وزن بیشتری در برخوردها وجود خواهد داشت.” «محدوده باریک‌تر رتبه‌بندی ایمن»، مواردی را که بازیکنان دارای رتبه S با رانندگان دارای رتبه‌بندی E و D مطابقت دارند، کاهش می‌دهد.

هدف تطبیق “رانندگان سریع و ایمن” با رانندگان مشابه آنها و “بهبود تجربه چند نفره برای رانندگانی است که خواهان رقابت منصفانه هستند.” این به‌روزرسانی همچنین می‌تواند ترمزهای غیرضروری هوش مصنوعی را در برخی موارد، مانند هنگام تلاش برای پاس در مسیرهای مستقیم، در اوج پیچ‌ها و غیره کاهش دهد.

برنامه Turn 10 برای اضافه کردن مسیرهای بیشتر در ماه‌های آینده به همراه ویژگی‌هایی مانند رادار نزدیکی خودرو به خودرو، مسابقه استقامت، پشتیبانی از لاجیتک TrueForce و حالت تماشاگر. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.

Forza Motorsport در Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. با در دسترس قرار گرفتن به روز رسانی 8 برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید