Forza Motorsport – Yas Marina در نوامبر وارد می‌شود، تورهای ویژه و جزئیات تور باز


استودیو Turn 10 خلاصه ای از برنامه محتوای پس از عرضه خود را اعلام کرده است. Forza Motorsport، ماه آینده منتشر می شود. هر ماه آهنگ‌ها، اتومبیل‌ها، رویدادها و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد. Nürburgring Nordschleife در بهار 2024 وارد بازار می شود، اما بازیکنان می توانند با به روز رسانی 2.0 منتظر ورود Yas Marina در ماه نوامبر باشند.

این مدل که از ابتدا برای راه اندازی مجدد بازسازی شده است، دارای “گیره های موی روان تر” است که “فرصت های مسابقه و سبقت بهتر” را امکان پذیر می کند. آهنگ دیگری در ماه دسامبر منتشر شد و به زودی در دسترس خواهد بود. مشابه آهنگ‌های روز راه‌اندازی، هر کدام از زمان‌های پویا از روز پشتیبانی می‌کنند، با تغییر شرایط آب‌وهوا و مسیر مطابق با آن.

خودروهای جدید نیز با اضافه شدن به نمایشگاه و خرید با اعتبار یا با تکمیل تورهای ویژه معرفی و باز می شوند. این جدا از Car Pass است، جایی که خودروهای جدید هر هفته در طول دوره اضافه می‌شوند. تورهای ویژه رویدادهایی با زمان محدود در حالت شغلی هستند که بر اساس مضامین مختلف و خودروهای نورافکن هستند. لطفاً برای تورهای توصیه شده برای ماه اکتبر به زیر مراجعه کنید.

  • روز آهنگ 2022 – سوبارو BRZ (5 اکتبر)
  • ساخته شده برای مسابقه در سال 2020 – KTM X-Bow GT2 (12 اکتبر)
  • Track Exotics 2014 – Ferrari FXX K (19 اکتبر)
  • Prototype Power 2019 – Ginetta #6 Team LNT Ginetta G60-LT-P1 (26 اکتبر)

هر کدام به مدت دو هفته در دسترس هستند و با تکمیل هر چهار رویداد، یک رویداد ویترین و خودروهای جدید، از جمله موتور اسپورت 2020 جدید Acura #6 ARX-05 DPi باز می شود. بازیکنان همچنین می‌توانند مشتاقانه منتظر محتواها و مضامین جدید از اولین تور باز بزرگداشت سازنده آلمانی باشند. چهار سری کلاس PI وجود دارد، و بار دیگر، تکمیل هر چهار، یک ماشین رایگان برای شما به ارمغان می آورد (جزئیات هنوز فاش نشده است).

Forza Motorsport این در 10 اکتبر برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود و همچنین در Game Pass در دسترس است. پیش بارگذاری زنده است. لیست ویژگی های دسترسی را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید