Forza Motorsport Update 3 هفته آینده Hockenheim، سری جدید چند نفره ویژه و موارد دیگر را اضافه می کند.


استودیو Turn 10 جزئیات را فاش کرده است. Forza Motorsport به نظر می رسد که بازیکنان در آپدیت بزرگ بعدی منتظر چیزهای زیادی هستند.

هنگامی که آپدیت 3 در اوایل هفته آینده می رسد، اول از همه یک آهنگ جدید به شکل Hockenheim اضافه می کند که دارای سه طرح بندی منحصر به فرد است. علاوه بر این، این به‌روزرسانی اتومبیل‌های نورافکن جدید را به تور معاصر در حالت حرفه‌ای، و همچنین مجموعه‌های چندنفره ویژه و رویدادهای رقابتی جدید اضافه می‌کند.

علاوه بر این، می‌توانید چندین اصلاحات و اصلاحات جدید در گیم‌پلی، 33 لباس راننده جدید برای باز کردن قفل و افزودن به گزینه‌های سفارشی‌سازی خود، 5 اتومبیل جدید و غیره انتظار داشته باشید. پس از راه اندازی به روز رسانی 3 در هفته آینده، محتوای زنده شامل Car Pass Cars، Spotlight Cars، Career Mode Tours و رویدادهای چند نفره ویژه در 14 دسامبر منتشر خواهد شد.

استودیو Turn 10 نیز تایید کرد که آپدیت 4 در اواسط ژانویه منتشر خواهد شد.

Forza Motorsport در Xbox Series X/S و PC موجود است. لطفاً یادداشت‌های وصله مربوط به اصلاحات به‌روزرسانی 3 را در زیر مشاهده کنید.

یادداشت های پچ:

  • مشکلی که در آن سطح درایور پس از دانلود به‌روزرسانی 2 و وارد کردن یک درایو آزمایشی در Free Play به نظر می‌رسید به صورت بصری به سطح 1 بازنشانی می‌شود، برطرف شد.
  • تعادل مجدد ضربه در نیروی رو به پایین جلو و عقب در هنگام پیش نویسی توسط خودروی دیگر.
  • مشکلی را برطرف کرد که در آن بازیکنان می‌توانستند ماشین جایزه Builder’s Cup خود را بفروشند و نمی‌توانستند ماشین را دوباره خریداری کنند یا ویترین پاداش مرتبط را تکمیل کنند.

بهبودهای ویژه رایانه شخصی:

  • ثبات و عملکرد را در رایانه های شخصی با مشخصات پایین بهبود می بخشد.
  • رفع خرابی های تصادفی مختلف در مسابقات چند نفره، به ویژه در رایانه های شخصی با پردازنده گرافیکی AMD.
  • کاهش وقوع مشکلی که در آن مسیرها و سایر اشیاء در طول مسابقات نامرئی شدند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید