تریلر Forza Motorsport آماده عرضه در آینده است


Turn 10 Studios تریلر جدیدی را منتشر کرد Forza Motorsport، یک راه اندازی مجدد از سری سیم کارت های مسابقه ای که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، در حال آماده شدن برای عرضه است. هفته آینده برای Xbox Series X/S، PC و Game Pass در دسترس است، اما از امروز برای دارندگان نسخه Premium شروع می شود. آن را در عمل در زیر مشاهده کنید.

بیش از 500 ماشین برای انتخاب و 20 مکان مسابقه وجود دارد که پنج مورد از آنها جدید برای این سری هستند. یک حالت حرفه ای جدید به نام Builder’s Cup نیز در دسترس است که به بازیکنان امکان مسابقه دادن و ارتقاء را از طریق یک سری مسابقات می دهد. با جمع‌آوری تجربه و امتیاز خودرو، می‌توانید قطعات بهتری را تجهیز کنید و مکانیک‌هایی مانند موقعیت شروع جدید ریسک در مقابل پاداش، چالش‌های بیشتری را با پاداش‌های بالاتر امکان‌پذیر می‌کند.

Forza Motorsport فروش در 10 اکتبر – برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. همچنین می توانید نکات و ترفندهای مختلف را در اینجا بخوانید. استودیو Turn 10 محتوای بیشتری را پس از راه اندازی اضافه می کند، از جمله تورهای ویژه جدید و آهنگ های جدید مانند Yas Marina در نوامبر و Nürburgring Nordschleife در بهار 2024.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید