به نظر می رسد که راه اندازی تابستانی Forza Motorsport توسط مایکروسافت مورد تمسخر قرار گرفته است


وقتی مایکروسافت خودنمایی می کندForza Motorsportدر نمایشگاه بازی‌های ایکس باکس در ژوئن گذشته، این شرکت اعلام کرد که سیم‌کارت مسابقه‌ای در بهار سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود، اما با گذشت زمان، این احتمال کمتر و کمتر شد. تاریخ انتشار مشخصی برای نمایش مجدد عنوان در نمایشگاه Developer_Direct در اوایل سال جاری مشخص نشده است … دیگر متوقف شد.

حساب رسمی Microsoft Game Dev در توییتر است Forza Motorsportآلن هارتمن، رئیس استودیو Turn 10 اخیراً در توییتی نسبتاً بی ضرر در توییتر منتشر کرده است. فورزا-یک توییت مرتبط و جالب اینکه حساب کاربری Microsoft Game Dev در توییتر پاسخ داد: “چه کسی دیگر برای تابستان آماده است؟”

البته،Forza Motorsportبرای عرضه در تابستان برنامه ریزی شده است، اما باید دید که مایکروسافت چه زمانی آن را در تقویم خود قرار می دهد، به خصوص با توجه به حقایق زیر جالب است:میدان ستارهقرار است در ماه سپتامبر منتشر شود. در هر صورت، به نظر می رسد که Turn 10 به مراحل پایانی چرخه تولید خود نزدیک می شود، زیرا اخیراً تأیید کرده است که شبیه سازی مسابقه ای آن در مراحل پایانی توسعه است.

بیش از یک ماه دیگر تا نمایشگاه بازی های ایکس باکس باقی مانده است. این احتمال وجود دارد که مایکروسافت جزئیات رسمی در مورد نمایشگاه Xbox Games را فاش کند.Forza Motorsportمنتظر به روز رسانی در هفته های آینده باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *