Forza Motorsport از بازی افتتاحیه فصل با تریلر جدید رونمایی کرد


توسعه دهنده Turn 10 ویدیوی جدیدی را برای عنوان مسابقه شبیه سازی آینده خود منتشر کرده است Forza Motorsportدر اینجا برخی از مسابقات اولیه که بازیکنان می توانند در زمان عرضه بازی در 10 اکتبر تجربه کنند، آورده شده است. ویدیوی زیر را تماشا کنید.

این ویدیو شامل فیلم‌هایی از ساخت‌های توسعه پیش‌نمایش است و تعدادی از دوره‌های مسابقه را به نمایش می‌گذارد، از جمله Maple Valley در ایالات متحده، Hakone در ژاپن، و Grand Oak Raceway. در این ویدیو از ابتدا موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد. Forza Motorsportاز جمله خلق شخصیت و اولین انتخاب ماشین.

وقتی صحبت از آماده سازی مسابقه می شود، در این ویدیو می توانید گزینه های زیادی را برای ماشین مشاهده کنید، از جمله توانایی تنظیم ماشین و گزینه تغییر مواردی مانند بارگیری سوخت برای یافتن تعادل کامل بین وزن ها. کارایی و انواع لاستیک هایی که می توانید روی ماشین خود قرار دهید.

Forza Motorsport همچنین با PC و Xbox Series X/S سازگار خواهد بود. Turn 10 اخیراً مشخصات سخت افزاری مورد نیاز این بازی را برای PC منتشر کرده است. شما می توانید این را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *