Forza Motorsport از مسیر Hakone و Lime Rock Park رونمایی کرد


Forza Motorsport ما تقریباً سه بازی تا عرضه فاصله داریم و توسعه دهنده Turn 10 Studios همچنان به ارائه جزئیات جدید برای سیم کارت مسابقه پیش از انتشار قریب الوقوع آن ادامه می دهد. اخیرا، سازنده دو آهنگ دیگر از 20 آهنگی را که در زمان عرضه در بازی در دسترس خواهند بود، به همراه چند تریلر جدید به نمایش گذاشت.

اولین مورد، مدار Hakone است. این یک مدار ساختگی ژاپنی است که در تصاویر گیم پلی اخیراً منتشر شده نیز مشاهده شده است. Hakone Circuit یکی از پنج دوره کاملاً جدیدی است که به این سری معرفی شده است. Forza Motorsport راه اندازی.

دومین دوره ای که برای عموم باز شد، دوره آمریکایی، Lime Rock Park بود.آهنگ های برجسته در گذشته Forza Motorsport این بازی به طور مشابه یک مسیر سراشیبی سریع با مسیرهای مستقیم زیاد و پیچ‌های خیلی تنگ نیست. در تریلر زیر ببینید که هر دو دوره در بازی آینده چگونه خواهند بود.

Forza Motorsport «Xbox Series X/S» و «PC» قرار است در تاریخ 10 اکتبر اکران شوند. به تازگی بارگذاری اولیه آن آغاز شده است و بازی به حدود 132 گیگابایت فضای ذخیره سازی روی کنسول نیاز دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید