بازیکنان Forza Motorsport از انجماد در حالت حرفه ای خبر می دهند


با این حال Forza Motorsport اگرچه هنوز یک روز تا عرضه جهانی باقی مانده است، اما چند روزی است که عنوان Racing sim در دسترس است. و علیرغم اینکه از نظر فنی قابل توجه است، همانطور که از هر بازی انتظار می رود (مخصوصاً در اوایل)، این محصول کاملاً بدون مشکل نیست.

یک اشکال خاص توسط تعداد قابل توجهی از بازیکنان گزارش شده است.کاربر رسمی فورزا در انجمن‌ها و Reddit، مردم می‌گویند که وقتی می‌خواهند به‌روزرسانی‌هایی را برای ماشین‌های خود در حالت حرفه‌ای اعمال کنند (به نام Builder’s Mode در بازی)، بازی متوقف می‌شود، سپس بازی باید دوباره راه‌اندازی شود، و پیشرفت از مسابقه پیش می‌رود. مواردی از ضرر گزارش شده است. .

به نظر می رسد بازیکنان این مشکل را در همه پلتفرم ها گزارش می کنند. استودیو Turn 10 هنوز اعلامیه رسمی در رابطه با این مشکل نداده است، اما شاید (یا امیدواریم) توسعه‌دهنده به فکر رسیدگی به این مشکل در به‌روزرسانی آینده باشد.

در بررسی ما: Forza Motorsportبه آن امتیاز 9/10 داد و گفت: «سری مسابقات پرچمدار Turn 10 Studios هرگز بهتر از این نبوده است». با گیم پلی فوق العاده، گرافیک زیبا، حالت حرفه ای جذاب و گزینه های فراوان. Forza Motorsport واقعا باورنکردنی است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Forza Motorsport در دسترس زود هنگام برای Xbox Series X/S و PC، و در سراسر جهان در 10 اکتبر در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید