Forza Motorsport برای مشکل بارگذاری بی‌نهایت صفحه‌نمایش، رفع فوری می‌شود


توسعه دهنده Turn 10 آپدیت جزئی جدیدی را برای بازی مسابقه ای منتشر کرده است Forza Motorsport. این به‌روزرسانی که از امروز عرضه شد، به مشکلات پایداری بازیکنان در همه پلتفرم‌ها می‌پردازد.

این به‌روزرسانی همچنین مشکلی را برای بازیکنانی که می‌توانند هنگام تلاش برای ذخیره یک ارتقاء سریع در سری معرفی جام بیلدر، یک صفحه بارگذاری بی‌نهایت ببینند، کاهش می‌دهد. طبق یادداشت‌های وصله رفع فوری، این مشکل تنها زمانی رخ می‌دهد که بازی تحت «شرایط شبکه متغیر» بازی می‌شد.

Forza Motorsport اوایل این ماه منتشر شد و اولین به روز رسانی خود را مدت کوتاهی پس از تعدادی رفع اشکال پایداری، پیشرفت و چند نفره دریافت کرد.

بر خلاف Forza Horizon، Forza Motorsport بازیکنان که به شدت بر روی ورزش مسابقه متمرکز شده اند، ماشین هایی با مدل واقعی را در مسیرها و مدارهای بسته رانندگی می کنند. این بازی بیش از 500 ماشین را برای انتخاب و 20 مکان برای مسابقه ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، Forza Motorsport، بررسی ها را بررسی کنید. در اینجا نحوه بدست آوردن سریعترین ماشین در بازی آمده است.

ثبات [All Platforms]

  • این رفع فوری به رفع مشکلی کمک می کند که در آن بازیکنان ممکن است هنگام ذخیره یک ارتقاء سریع در سری مقدماتی Builder’s Cup تحت شرایط شبکه متغیر، با صفحه بارگذاری بی پایان مواجه شوند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید