Forza Motorsport و Like a Dragon: Restoration! خط مقدم Game Pass Wave 1 اکتبر


اگر مشترک Game Pass هستید، نسخه‌های آتی زیادی وجود دارد که می‌توانید آنها را زیر نظر داشته باشید. مایکروسافت مجموعه بازی هایی را که در روزهای آینده به عنوان بخشی از موج اول اضافه شدن ماه اکتبر به کتابخانه سرویس اشتراک اضافه می شود، فاش کرده است. چند عنوان مهم وجود دارد که من مشتاقانه منتظر آنها هستم.

البته مهمترین آنها این است Forza Motorsportقسمت بعدی از سری سیم‌کارت‌های مسابقه‌ای استودیو Turn 10 (نخستین در نزدیک به شش سال گذشته) و مانند تمام عناوین فرست‌پارتی ایکس‌باکس، در روز راه‌اندازی بر روی رایانه شخصی، کنسول و از طریق Game Pass در فضای ابری در دسترس خواهد بود. ، 10 اکتبر.

قبل از آن، در 4 اکتبر، شوتر اول شخص تحسین برانگیز فتشارک Warhammer 40,000: Dark Tide در حال حاضر از نوامبر سال گذشته از طریق PC Game Pass در دسترس است، همچنین برای مشترکین در فضای ابری و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود.

12 اکتبر، بازی اکشن علمی تخیلی استودیوی Triangle Co-op از فضا به این سرویس در کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و فضای ابری ملحق می‌شود، اما همانطور که اخیراً در 17 اکتبر اعلام شد. یاکوزا: بازسازی! این بازی که اوایل سال جاری منتشر شد، به کاتالوگ Game Pass روی کنسول، رایانه شخصی و فضای ابری پیوست.

در ضمن از امروز لیگ چراغ گردان و شوالیه های گاتهام همانطور که قبلا مشخص شد، همچنین به این سرویس پیوست.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید