ویژگی‌های دسترس‌پذیری Forza Motorsport فاش شد، شامل دستیار رانندگی نابینا می‌شود


Turn 10 Studios Forza Motorsport امسال منتشر شد، اما هنوز تاریخ انتشار ندارد. با این وجود، توسعه‌دهندگان جزئیات جدیدی را در مورد دسترسی ارائه کردند. در Xbox Wire، گیم‌پلی و تهیه‌کننده دسترسی، نها چینتالا، با بازخورد مشاور دسترس‌پذیری برندن کول، موارد زیر را ایجاد کرد: ما ویژگی‌هایی مانند کمک رانندگی نابینا را برای بازیکنان کم بینا بیان کرده‌ایم.

اینها اساساً نشانه های صوتی هستند تا اطلاعات بیشتری در مورد موقعیت خودرو، نزدیک شدن، پیشرفت پیچ، کاهش سرعت مورد نیاز و غیره به شما بدهند. شرح هر یک نیز در منوی دسترس‌پذیری موجود است تا به بازیکنان کمک کند بفهمند چه کاری انجام می‌دهند.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل رانندگی با یک لمس برای ترمزهای مختلف، فرمان و کمک دریچه گاز برای به حداقل رساندن ورودی است. یک راوی صفحه که اطلاعاتی در مورد پیمایش در رابط کاربری ارائه می دهد. توضیحات صوتی پویا برای توضیحات فیلم که بسته به زمان روز و آب و هوا تغییر می کند. و متن به گفتار / متن به گفتار. دارای پشتیبانی از tritanopia، dichromacy یا dichromacy، با گزینه هایی برای افزودن فیلتر به اشیائی مانند اتومبیل، راننده و سینماتیک.

همچنین شامل نقشه‌برداری مجدد کنترلر، زیرنویس‌ها، کنتراست رابط کاربری و HUD برای خوانایی بهتر، گزینه غیرفعال کردن حرکت پس‌زمینه، مقیاس‌بندی متن و گزینه‌های دشواری است. توابع مختلفی برای دسترسی به آن برای همه ارائه شده است.

Forza Motorsport برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. همچنین از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود. در همین حال، لیست جزئی خودروهای تایید شده را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید