بازی Forza Horizon 5 در طول عمر خود به 30 میلیون بازیکن رسیده است


Forza Horizon 5 به نظر می رسد که ما از یک نقطه عطف بزرگ عبور کرده ایم بدون اینکه اکثر مردم متوجه آن باشند. طبق گفته Insider Gaming، کاربر توییتر Idle Sloth از طریق تابلوهای امتیازات درون بازی مشاهده کرد: Forza Horizon 5 ما 30 میلیون بازیکن را دیده ایم.

تعداد بازیکنان قابل توجه است، اما شایان ذکر است که تابلوی امتیازات همه بازیکنانی را که تا به حال بازی کرده اند، نه فقط آنهایی که در حال حاضر فعال هستند، ردیابی می کند.

برای زمینه، Forza Horizon 5 ما در هفته اول انتشار به اولین نقطه عطف مهم خود یعنی 10 میلیون بازیکن رسیدیم. پس از آن، این تعداد طی هفت ماه به 20 میلیون افزایش یافت. در ماه فوریه، جدول امتیازات تعداد کل بازیکنان را 28 میلیون نشان داد.

در ماه مارس، Forza Horizon 5 آخرین افزونه ما منتشر شد –ماجراجویی رالی. همانطور که از نام آن پیداست، این گسترش حول محور مسابقات رالی می چرخد ​​که شامل مسیرهای خارج از جاده و مسابقات خاکی در سراسر منطقه است.

این توسعه همچنین با هلیکوپتر رالی Horizon ارائه می شود که در سنت واقعی مسابقات رالی فراخوانی برای کمک راننده ارائه می دهد. بازیکنان همچنین قطعات رالی و کیت های بدنه جدیدی را به عنوان بخشی از توسعه دریافت خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر بررسی ما را بخوانید. Forza Horizon 5: Rally Adventure.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *