بازی Forza Horizon 5 به 37 میلیون بازیکن رسید


تقریباً سه سال و نیم از انتشار آن می گذرد. Forza Horizon 5 ما همچنان به نقاط عطف بازیکنان جدید دست می‌یابیم. همانطور که توسط Snap Blast PLAY در توییتر گزارش شده است، سیم کارت مسابقه جهان باز بیش از 37 میلیون بازیکن در طول عمر خود دارد. تا اکتبر 2023، تعداد بازیکنان از 34 میلیون نفر گذشت. این بدان معناست که تقریباً 3 میلیون بازیکن در عرض 4 ماه اضافه شدند.

Forza Horizon 5 در Xbox One، Xbox Series X/S و PC موجود است و با Game Pass قابل پخش است. این بزرگترین عرضه برای عنوان Xbox Game Studios در Game Pass بود که در هفته اول بیش از 10 میلیون بازیکن به دست آورد. Playground Games همچنان از این عنوان پشتیبانی می‌کند و آهنگ‌های جدید، ویژگی‌های کیفیت زندگی، و ماشین‌ها را اضافه می‌کند (از جمله برخی الهام‌گرفته از بازی‌های جدید). باربی فیلم سینما). دو افزونه پولی نیز ارائه شد – ماجراجویی رالی و چرخ های داغ.

برای اطلاعات بیشتر، Forza Horizon 5، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.توسعه دهندگان نیز در حال کار بر روی آن هستند افسانهریبوت بازی اکشن فانتزی استودیو Lionhead است که برای Xbox Series X/S و PC منتشر شده است. گزارش شده که نسخه 2025 را هدف قرار داده است – برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید