Forza Horizon 4 در ماه دسامبر متوقف خواهد شد


مایکروسافت عناوین قدیمی را منتشر کرده است فورزا این شرکت با پایان یافتن فروش این فرنچایز تنها چند سال پس از انتشار آن به دلیل انقضای مجوز، فعالیت محبوب دیگری در سری مسابقات را متوقف خواهد کرد.

شرکت توسعه دهنده Playground Games است Forza Horizon 4 تنها بیش از شش سال پس از انتشار، این بازی در دسامبر امسال از لیست حذف خواهد شد. پس از 15 دسامبر، بازی دیگر برای خرید در هیچ پلتفرمی در دسترس نخواهد بود. همچنین از امروز حذف DLC های بازی از لیست آغاز می شود و تخفیف های مکرری روی تمامی پلتفرم ها اعمال می شود تا زمانی که خود بازی نیز از لیست حذف شود.

البته این به معنای محتوای بیشتر پس از عرضه برای بازی نیز هست. Forza Horizon 4 این بازی از 25 جولای شروع می شود، اما این آخرین باری است که بازی انجام می شود. یک لیست پخش جشنواره جدید معرفی شده است که تا 22 آگوست ادامه خواهد داشت و پس از آن دستاوردهای مربوط به لیست های پخش جشنواره نیز دیگر قابل باز شدن نخواهند بود.

پس از حذف از لیست (که همانطور که می دانید شامل Xbox Game Pass نیز می شود) Forza Horizon 4 اگر قبلا بازی را خریداری کرده اید، می توانید به بازی آنلاین یا آفلاین ادامه دهید. کپی های فیزیکی خریداری شده پس از حذف بازی نیز طبق معمول کار خواهند کرد.

Forza Horizon 4 در حال حاضر برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.جانشین آن است Forza horizon 5, همچنین در همان پلتفرم موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید