بازی Fortnite در دسامبر بیشتر از GTA، Call of Duty، EA Sports FC و Roblox بود.


فورتنایت یکی از گسترده‌ترین و پیوسته‌ترین بازی‌های موفق در صنعت برای سال‌ها بوده است، و به‌ویژه چند ماه آخر سال 2023 برای یک بازی شوتر رایگان بسیار قوی بوده است. در سراسر دسامبر اجرا شد.

بر اساس گزارشی که توسط Ampere Analysis منتشر شده است. فورتنایت بیش از 1.6 میلیارد ساعت از کل زمان بازی را در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس در ماه دسامبر ثبت کرده است. این افزایش 9 درصدی نسبت به عملکرد مدیریت بازی در ماه نوامبر است، جایی که خود بازی نسبت به اکتبر 146 درصد افزایش داشت.

در حقیقت، فورتنایت مجموع زمان بازی روی کنسول ها در ماه دسامبر بیشتر از مدت زمانی بود که بازیکنان صرف کردند سرقت بزرگ خودکار 5 و برخط، ستاد فراخوان (این شامل Modern Warfare 2, Modern Warfare 3, و منطقه جنگی) EA Sports FC24، و roblox خلاصه کنید. فورتنایت عملکرد ماه دسامبر باعث شد که Epic از نظر کاربران فعال ماهانه از EA پیشی بگیرد و به برترین ناشر ماه تبدیل شود.

علاوه بر افزایش فصل تعطیلات پیش بینی شده؛ فورتنایت افزایش ماه دسامبر را می توان به عرضه سه بازی کامل منتشر شده در بازی شوتر نیز نسبت داد. لگو فورتنایت، مسابقه موشکی، و جشنواره فورتنایت. محبوبیت مداوم از Fortnite OG مطمئنم مفید هم بودهنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید