Solid Snake به Fortnite اضافه شد، تعداد بازیکنان در نوامبر از 100 میلیون گذشت


فورتنایت فصل چهارم خود را با رویداد اخیر بیگ بنگ به پایان رساند. این البته به این معنی است که فصل جدیدی در راه است و محتوای جدید زیادی برای بازیکنان وجود دارد که باید آن ها را بررسی کنند. فصل 5: فصل 1 – تیراندازی بتل رویال Underground اکنون در دسترس است. نقشه کاملا جدید آن یکی از برجسته ترین نقاط است، اما این تنها نقشه نیست.

مانند فورتنایت این بازی همچنین شخصیت های متقاطع جدیدی را از IP های محبوب اضافه می کند. یکی از آنها است چرخ دنده ی فلزی مار جامد، به طرز عجیبی، پسر خانواده پیتر گریفین (یا نسخه ای بسیار تنومندتر و عضلانی تر از او) نیز ظاهر شد. هر دو شخصیت، که قبلا فاش شده بودند، با لوازم آرایشی خاصی که با مضمون ویژگی های مربوط به آنها است، همکاری نزدیکی دارند.

در همین حال، اپیک گیمز نیز در توییتر اعلام کرد: فورتنایت تنها در ماه نوامبر بیش از 100 میلیون بازیکن به این بازی پیوستند که یک رکورد برای این بازی است. البته راه اندازی Fortnite OG این بازی 44.7 میلیون بازیکن را در یک روز جذب کرد که سهم قابل توجهی در این امر داشت.علی رغم فورتنایت با این حال، Epic Games در اوایل سال جاری اعلام کرد که تقریباً 16 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است.

به تازگی اپیک گیمز سه بازی جدید را نیز معرفی کرده است. فورتنایت در چند روز آینده – لگو فورتنایت، مسابقه موشکی، و جشنواره فورتنایت

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید