Fort Solis_02

فورت سولیس تابستان 2023 راه اندازی شد، اسکرین شات های جدیدی فاش شد


عنوان ماجراجویی روایی که در جشنواره بازی تابستانی سال گذشته معرفی شد فورت سولیس تابستان امسال از طریق Steam برای PC منتشر خواهد شد. Dear Villagers که توسط Fallen Leaf و Black Drakkar Games توسعه یافته است، به عنوان ناشر تایید شده است. تعدادی اسکرین شات جدید و نقاشی های اصلی از شخصیت های اصلی نیز منتشر شده است.

جیمز تینزدیل کارگردان بازی Fallen Leaf گفت: فورت سولیس، ما می خواستیم یک داستان علمی تخیلی کلاسیک و پر تنش بسازیم که بازیکنان آزادند تا با سرعت خودشان کنار هم بگذارند.برای ما، غوطه وری در اینجا یک عامل کلیدی است و ما به تمام کارهایی که تیم و همکاران ما آورده اند بسیار افتخار می کنیم. فورت سولیس در زندگی. این یک مکان زنده کاملاً تحقق یافته است و ما برای همه هیجان زده هستیم که وقتی اواخر امسال عرضه شود آن را کشف کنند. ”

گیوم جامت، رئیس انتشارات روستاییان عزیز افزود: فورت سولیس دقیقا همینه ما از شراکت با Fallen Leaf بسیار خرسندیم. فورت سولیس ترکیبی منحصر به فرد از ماجراجویی مبتنی بر روایت، کاوش بی حد و حصر، تعامل شبیه سازی غوطه ور و فضایی دلخراش و شوم را ارائه می دهد.

فورت سولیس این در مورد جک لیری (با بازی راجر کلارک)، مهندسی است که به ایستگاهی معروف در مریخ می رسد تا یک زنگ هشدار دوره ای را بررسی کند. با این حال، به استثنای افسر پزشکی وایات تیلور (تروی بیکر)، او تنها می ماند و با پیشروی شب همه چیز عجیب می شود. لیری باید ایستگاه و مناطق مختلف آن را بررسی کند تا بفهمد چه اتفاقی برای همه افتاده است.

پشتیبانی شده توسط Unreal Engine 5، فورت سولیس HUD ندارد و بدون زمان بارگذاری یا قطع دوربین پخش می شود. همچنین پایان های متعددی وجود دارد و هر عمل عواقبی دارد. برای جزئیات بیشتر و گیم پلی بازی در ماه های آینده دوباره بررسی کنید.

فورت سولیس_01
فورت سولیس_08
فورت سولیس_07
فورت سولیس_06
فورت سولیس_05
فورت سولیس_04
فورت سولیس_03نویسنده: Ravi Sinha