Forspoken_02

Forspoken از HDR خودکار، نمایشگرهای فوق عریض و DualSense در رایانه شخصی پشتیبانی می کند


Luminous Productions جزئیات جدید را حذف کرد رها شده است، از جمله الزامات مورد انتظار رایانه شخصی. تنظیمات Ultra به 32 گیگابایت رم و GeForce RTX 4080 برای گیم پلی 2160p/60 FPS نیاز دارد که بسیار سنگین است. اما این همه ماجرا نیست. توسعه دهنده چندین ویژگی دیگر فقط برای رایانه شخصی را در جریان زنده اخیر تأیید کرد.

DirectStorage در ویندوز 11 قبلاً با SSDهای NVMe مورد نیاز برای استفاده حداکثری از آن دیده شده است. AMD FSR 2.0، 7.1 Audio (Ambisonics)، HDR، و نمایشگرهای فوق عریض با نسبت تصویر تا 32:9 نیز پشتیبانی می شوند (اما فقط در حین بازی). HDR خودکار و نرخ رفرش پویا نیز در ویندوز 11 موجود است.

کنترلرهای DualShock 4 و DualSense به همراه گزینه هایی برای سفارشی کردن وضوح و کیفیت گرافیک (تنظیمات پایین، عادی، زیاد و فوق العاده بالا) پشتیبانی می شوند. کنترلرهای DirectInput و Xinput و همچنین صفحه کلید و ماوس نیز پشتیبانی می شوند.

رها شده است این بازی در تاریخ 24 ژانویه برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. برای مشاهده افتتاحیه بازی به اینجا بروید. یک به روز رسانی نیز برای نسخه ی نمایشی کنسول موجود است که رفع های مختلفی را ارائه می دهد.نویسنده: Ravi Sinha