کهنه سرباز سابق مارول، خدای جنگ، CCO جدید اپیک گیمز را معرفی کرد


اوایل این هفته اعلام شد که مدیر خلاق اپیک گیمز، کهنه کار این صنعت، دونالد ماستارد، از سمت خود کناره گیری می کند و شرکت را ترک می کند. اکنون مشخص شده است که جایگزین او چه کسی خواهد بود.

در لینکدین، چارلی ون به عنوان مدیر خلاق جدید اپیک گیمز انتخاب شد. ون در این پست نوشت: “این افتخار باورنکردنی است که با برخی از باهوش ترین ذهن های این صنعت همکاری کنم و تجربیات خود را در سازمانی که به ایجاد نوآوری در سرگرمی و فناوری اختصاص دارد، ارائه دهم.”

ون در بسیاری از شرکت‌ها در رسانه‌ها موقعیت‌های بلندپایه‌ای داشته است. از سال 2001 تا 2006، او در سونی سانتا مونیکا کار کرد، جایی که به تعریف سبک بصری و هویت آن کمک کرد. خدای جنگ فرنچایز و قهرمان آن کریتوس.

او همچنین یکی از بنیانگذاران و رئیس استودیوی توسعه بصری مارول استودیو است که در آن از سال 2008 تا 2014 روی فیلم های متعددی در دنیای سینمایی مارول کار کرد. کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان، نگهبانان کهکشان، ثور، انتقام جویان، و مرد مورچه ای، بین دیگران.

او از سال 2014 تا 2015 لیگ اسطوره ها ما به همکاری با توسعه دهنده Riot Games به عنوان مشاور خلاق ادامه می دهیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *