توسعه دهندگان سابق LA Noire هنوز روی پروژه های Rockstar متمرکز هستند


توسط فارغ التحصیلان تیم Bondi تشکیل شده است، لس آنجلس نوآر، Video Games Deluxe استودیویی است که برخی افراد قبلاً آن را زیر نظر دارند LA Noire – پرونده های VR Case گفته می‌شود که این شرکت در حال کار بر روی عناوین بیشتری از Rockstar است، اما گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده ممکن است برای یک بازی ویدیویی جدید به تنظیمات LA در دهه 1940 بازگردد.

VGC آهنگساز استرالیایی فریا گاربت را در پستی در اینستاگرام به تصویر کشید که در آن گفت: خانه سودنیک فیلم هیجانی روانشناختی است که در لس آنجلس در دهه 1940 اتفاق می افتد. لس آنجلس نوآر“”.

با این حال، در بیانیه ای به VGC، Video Games Deluxe توضیح داد: خانه سودن استودیو روی پروژه های جدید کار نمی کند.به گفته این استودیو، این پروژه لس آنجلس نوآر از آنجایی که این بیشتر یک نسخه نمایشی فناوری است و بعید است که روز روشن شود، “ما تصمیم گرفتیم کمیسیون موسیقی را به منظور حمایت از آهنگسازان محلی تکمیل کنیم.” این استودیو می گوید هنوز به طور انحصاری با Rockstar کار می کند.

ما فقط روی پروژه‌های Rockstar کار می‌کنیم. چند سال پیش به آهنگساز محلی Freya Garbett برای یک پروژه VR که در بین پروژه‌ها روی آن کار می‌کردیم سفارش دادیم. لس آنجلس نوآر اگرچه این کار مورد پذیرش قرار نگرفت، اما بیشتر شبیه یک نسخه نمایشی فناوری بود. نمی دانم که آیا این روز روشن خواهد شد یا نه، اما تصمیم گرفتم برای حمایت از آهنگسازان محلی آن را تکمیل کنم. ”

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید