Halo Infinite_06

طراح سابق Halo Infinite چند نفره از اخراج ها انتقاد می کند و “رهبری نالایق” را مقصر می داند


امروز یک روز فاجعه بار برای بسیاری در مایکروسافت بود که 10000 کارمند را در بخش های مختلف اخراج کرد. این شامل Bethesda Game Studios، The Coalition و 343 Industries of می شود هالو بی نهایت شهرت گزارش جیسون شرایر از بلومبرگ همچنین نشان می‌دهد که تیم مبارزات انتخاباتی ضربه بزرگی خورده است و مدیر خلاق جوزف استاتن 343 را ترک کرده تا به بخش انتشارات ایکس‌باکس بازگردد.

پاتریک رن سابق هالو بی نهایت چند نفره پیشرفته در حال حاضر در Respawn کار می کند Star Ward Jedi: Survivor، افکار خود را در مورد اخراج از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. او “رهبری نالایق در راس” را به دلیل ایجاد “استرس عظیم” مقصر دانست.

اخراج در 343 نباید اتفاق می افتاد و هالو بی نهایت باید حالت بهتری داشته باشه هر دوی این دلایل، رهبری عالی ناتوان هستند. هالو بی نهایت توسعه ای که به کسانی که سخت کار می کنند استرس زیادی ایجاد می کند سلام بهترین کاری که می تواند انجام دهد

رن در ادامه افزود: سلام می خواستم برای طرفدارانم چیزی عالی خلق کنم.آنها کمک کردند تا بهتر شود سلام و به خاطر آن اخراج شد. توسعه دهندگان هنوز به سختی برای رسیدن به این رویا تلاش می کنند. به فورج نگاه کن لطفا در این دوران وحشتناک با آنها مهربان باشید. “

این یک راز نیست هالو بی نهایت قبل و بعد از انتشار خیلی سخت بود. گزارش شده است که 343 Industries به دلیل سیاست های مایکروسافت در مورد پیمانکاران ممکن است نتواند به روز رسانی یا محتوای جدید را منتشر کند. آخرین بار اشاره شد که توسعه دهندگان در مسیر تولید محتوا برای سال 2023 هستند، اما مشخص نیست که آیا این موضوع پس از اخراج همچنان ادامه دارد یا خیر.

نویسنده: Ravi Sinha