تهیه کننده سابق God of War به نینتندو پیوست تا با شریک شخص ثالث AAA همکاری کند.


در عصر سوییچ، نینتندو گام‌های قابل توجهی برای بهبود روابط با توسعه‌دهندگان و ناشران شخص ثالث برداشته است که طی سال‌های منتهی به راه‌اندازی سیستم قطع شده بود. این چیزی است که پلی استیشن و ایکس باکس به دست می آورند (اگرچه بسیاری از آن می تواند به قابلیت های سخت افزاری مربوط شود). خوشبختانه، به نظر می رسد نینتندو قصد دارد آن را ادامه دهد.

یا، خوب، مطمئناً این چیزی است که آخرین تلاش شرکت برای استخدام نشان می دهد. هانا فول – که به عنوان تهیه کننده بازی در خدای جنگ (2018) چه زمانی خدای جنگ راگناروک او پس از بیش از شش سال کار در SIE Santa Monica، اخیراً از تغییر شغل خود در توییتر خبر داد و فاش کرد که به یک تیم شخص ثالث در Nintendo of America ملحق شده است.

Foell و تیم “روابط توسعه دهنده و ناشر را تسهیل می کنند” و “با توسعه دهندگان AAA کار می کنند تا تجربیات جدید هیجان انگیز را به دست بازیکنان بیاورند.”

این که دقیقاً چه شکلی به خود خواهد گرفت باید مشخص شود، اما من انتظار ندارم که نتیجه کار خود را در کوتاه مدت در اینجا ببینم، همانطور که از چنین نقشی انتظار می رود. جانشین نینتندو سوییچ در آینده ای نسبتا نزدیک، این شرکت به دنبال اطمینان از پشتیبانی بهتر شخص ثالث برای سیستم است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید