رئیس سابق Call of Duty، Johanna Fairies به عنوان رئیس جدید Blizzard Entertainment معرفی شد.


مایکروسافت اخیراً اعلام کرده است که 1900 کارمند خود را در بخش بازی خود اخراج خواهد کرد، به همراه اخباری مبنی بر اینکه مایک یابارا، رئیس بلیزارد اینترتینمنت نیز شرکت را ترک خواهد کرد.

بلیزارد اکنون جانشین خود را معرفی کرده و رسماً جوآنا فیریز را به عنوان رئیس جمهور جدید تایید کرده است. Fairies که قرار است در 5 فوریه این نقش را بر عهده بگیرد، از سمت قبلی خود به عنوان مدیر کل کنار خواهد رفت. ندای وظیفه در اکتیویژن قبل از آن، او تقریباً سه سال را گذراند ندای وظیفه در ورزش های الکترونیکی و قبل از آن 12 سال در NFL در نقش های اجرایی مختلف گذراند.

Fairies نوشت: «اکتیویژن، بلیزارد و کینگ شرکت‌های کاملاً متفاوتی با بازی‌ها، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف هستند. “توجه به موارد زیر ضروری است” ندای وظیفه روشی که صبح از خواب بیدار می‌شویم و به بازیکنانمان تحویل می‌دهیم، اغلب با بازی‌های عالی در قلمرو بلیزارد متفاوت است. هر کدام یک تجربه گیم پلی متفاوت، جامعه اطراف آن و مدل مورد نیاز برای موفقیت دارند. من در این مورد با تیم رهبری بلیزارد صحبت کرده ام. من با حساسیت به این پویایی ها و احترام عمیق برای بلیزارد به این نقش نزدیک می شوم، در حالی که شروع به کاوش در رسیدن جهان به ارتفاعات بیشتر می کنیم.

“من متعهد هستم که تمام تلاشم را برای کمک به پیشرفت بلیزارد انجام دهم، با نهایت دقت و توجه به شما و بازی های ما، هر کدام منحصر به فرد و خاص. من خوشبین هستم که بتوانیم به جامعه فعلی و آینده خود خدمت کنیم و اشتیاق مشترک خود را تقویت کنیم. برای عظمت، پیچیدگی و تسلط خلاقانه که مشخصه رویکرد بلیزارد در ساخت بازی است. Masu.”

بلیزارد اینترتینمنت یکی از چندین شرکتی است که تحت تأثیر اخراج گسترده مایکروسافت قرار گرفته است.فعالیت استودیو نیز به دلیل کاهش کارکنان لغو شده است. اودیسه، یک بازی بقا که شش سال در حال ساخت بود. طبق گزارشات، مشکلات فنی موتور در پشت صحنه نیز منجر به لغو پروژه شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید