فوراور اینترتینمنت یک بازسازی دیگر را در اواخر امسال اعلام کرد


فوراور انترتینمنت در سال‌های اخیر روی بازسازی بسیاری از آثار کلاسیک قدیمی و دوست‌داشتنی کار کرده است و چندین اثر دیگر نیز در راه است. در واقع، به نظر می رسد که این شرکت پروژه های بازسازی بیشتری نسبت به آنچه که به طور رسمی اعلام شده است، در دست اجرا دارد.

زبیگنیو دمبیتزکی، مدیر عامل و رئیس شرکت فوراور اینترتینمنت در مصاحبه ای با فامیتسو اظهارات مشابهی را بیان کرد و هنگامی که از او در مورد بازسازی های احتمالی که می خواهد در آینده روی آنها کار کند، سوال شد، دمبیتزکی گفت که یک بازی جدید اواخر امسال معرفی خواهد شد.

او گفت: “عناوین زیادی وجود دارد که ما می خواهیم منتشر کنیم که حتی محدود کردن آن به 10 دشوار است” (ترجمه: Nintendo Everything). “بله، من فکر می کنم ما می توانیم یک بازسازی جدید را در سال جاری اعلام کنیم، بنابراین لطفا منتظر آن باشید!”

در سال های اخیر، Forever Entertainment منتشر کرده است:Panzer Dragoon: Remake, The House of the Dead: Remake,وبازسازی ماموریت اول، در عین حالبازسازی جبهه 2وماموریت جلو 3نسخه بازسازی شده در حال حاضر در حال تولید است. تاریخ انتشار دومی در حال حاضر مشخص نیست، اما نسخه اول اخیراً به سه ماهه سوم سال جاری میلادی بازگردانده شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *